Scroll to top

KURUMSAL


VERDİĞİNİZİ GERİ ALIN

HAKKIMIZDA

Dr.SMMM Mete Akyol ve SMMM Kadir Turok Özdamar  20 yıllık mesleki tecrübelerini 2018 yılında  BM Capital Mali Yatırım ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş  çatısı altında birleştirmişlerdir. BM Capital   finans yönetimi,fon şirket birleşmeleri ,şirket değerlemeleri,finansa piyasalara yönelik eğitimler olmak üzere bir çok mesleki alanda bilgi ve birikimini  müşterileri ile paylaşmaktadır.

Bunu yaparken sorumluluk ve şeffaflık en önemli kriterimizdir.

Bm Capital olarak Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı sosyal sorumluluk bilincine sahip bir şirket olmak için tüm emeğimiz ve gayretimizle çalışmaktayız.

Bunu başarabilmek için bugünkü işlerimizi Bm Capital A.Ş  olarak mükemmel yönetmek ve uzun dönemde paydaşlarımızla kalıcı başarılar elde etmeyi amaçlıyoruz.

Sadece  hizmet kalitemizle rekabet ederek, müşterilerimize en büyük katma değeri daha iyi ürün ve hizmetler sunarak oluşturduğumuza inanarak, yüksek hizmet kalitemizle elimizden gelenin en iyisini yapmak için çaba gösteriyoruz.

Müşterilerimizin  çıkarlarını daima korumak için gerekli tedbirleri hassasiyetle alıyor,bunun da başarmanın tek yolunun bilgi ,tecrübe ve öğrenmekten geçtiğini çok iyi bildiğimiz için kendimiz tanımlarken bu üç öğeyi daha ön plana çıkarmaya karar verdik. Bilgi,tecrübe ve öğrenmek.

Başarımızın sırrı müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak karşılık vermekten geçmektedir.

Müşterilerimize  kesin çözümler üreterek müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve bu şekilde müşterilerimize hizmet verme anlayışı ile hizmet sunarak müşterilerimizle fark oluşturacak işler yapmayı hedefliyoruz.

Dr.SMMM Mete Akyol & SMMM Kadir Türok Özdamar

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Şirketlerin tüm mali işler departmanlarının koordineli çalışmasının sağlanması, verimsiz çalışmaların bertaraf edilmesi, istenen raporlara tek tuşla ve en kısa sürede erişilebilmesinin sağlanması.

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Mali işler alanında şirketlere yön veren, tüm mali işler çalışanlarına ve şirket üst yöneticilerine eğitim veren, aynı zamanda mali işler alanında kalifiye çalışan temin edebilen bir şirket olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Üstün özelliklere sahip yüksek kaliteli hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini ön planda ve en üst seviyede tutmak, kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firmamızın faaliyet sürdürdüğü, sunmakta olduğumuz hizmet ve benzeri tüm faaliyetlerimizde; “gelen istekler doğrultusunda müşterilerimizle daha iyi ilişkiler kurmayı, aramızdaki iletişimin daha da güçlenmesi için yasal mevzuatlara bağlı kalmak ve ekonomik şartları göz önünde bulundurmak, çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı da sürece dahil etmek koşuluyla, tarafımıza ulaşan şikayetleri kısa sürede çözümlemeyi, ürün ve hizmet kalitemizi de aşağıdaki temel ilkeler doğrultusunda geliştirmeyi taahhüt ediyoruz.”

MÜŞTERİ ODAKLILIK 0%

OBJEKTİFLİK 0%

SÜREKLİ İYİLEŞTİRME 0%

Bu sitede tarafımızca geliştirilen yatırım piyasalarına yönelik finansal analiz sistemlerinin üretmiş olduğu analiz sonuçları ilgi duyanlara site üzerinden sunulmakta ve paylaşılmaktadır.

EKİBİMİZ

Kadir Türok ÖZDAMAR

Kadir Türok ÖZDAMAR

SMMM

Dr. Mete AKYOL

Dr. Mete AKYOL

SMMM

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Verdiklerinizi geri almak mı istiyorsunuz